On-ramp kursseja tällä hetkellä 1 kurssi/kuukausi! Huomatkaa, että touko ja- kesäkuussa pelkästään viikonloppu On rampit! Ilmoittautumiset osoitteeseen info@crossfitoulu.com. Lisätiedustelut samasta osoitteesta tai puhelimitse 040 1523 247.
VIIKONLOPPU ON-RAMP, Järjestämme kuukauden mittaisia, vain viikonloppuisin pidettäviä On-ramp kursseja Tammikuusta 2013 alkaen. Nyt voit varata paikkasi touko ja- kesäkuun kursseille. Viikonloppukurssin hinta on 150 euroa, ja jos haluat kurssin jälkeen treenata kuukauden, on yhteishinta 200 euroa.
Kesäkuun vkloppu On-ramp. Aloitus 8.6 klo 9.00 (Treenipäivät 8.6, 9.6, 15.6, 16.6, 29.6, 30.6, 6.6 ja 7.7) HUOM, juhannusviikonloppuna ei ole treenejä, silloin on väliviikko. Treenit lauantaisin klo 9.00 ja sunnutaisin klo 11-12.30. TÄYNNÄ!
Heinäkuussa ei On-ramp kurssia. Kurssit jatkuvat elokuussa!
Hei,
Laitoin eilen viestiä että itseni lisäksi vielä toinen henkilö olisi osallistumassa marraskuun kurssille jos vain mahtuu? Tulikohan viesti perille kun jostain syystä sähköposti on lähetellyt viestejä välillä hiiitaasti?
Ilmoittautuisin tuohon 006 kurssille, joka alkaa 31.7. OK?
Selvä homma. Laitoin sinulle sähköpostia asian tiimoilta!
-Antti
Onko syksylle tulossa toista uutta kurssia ti, to ja la päiville?
Hei Minna,
Syksylle ei enää tule uutta On-ramppia. On-rampit järjestetään tästä eteenpäin 1 kurssi/kk periaatteella ainakin toistaiseksi.
Ilmottautuisin tuohon 009 eli marraskuun kurssille.
Moi! Vastasin sähköpostiisi! -Essi
Pääsiskö tuohon marraskuun kurssille??
Laitoin sähköpostiisi viestiä. Mukaan pääsee! -Essi
Hei voisinkos ilmoittautua tuonne On-Ramp 009 kurssille marraskuussa?
t.Joni
Moi, onnistuu! Laitoin sinulle sähköpostia asiasta. -Essi
Hei,
Laitoin eilen viestiä että itseni lisäksi vielä toinen henkilö olisi osallistumassa marraskuun kurssille jos vain mahtuu? Tulikohan viesti perille kun jostain syystä sähköposti on lähetellyt viestejä välillä hiiitaasti?
Moi, viestisi oli tullut meille näköjään ihan hetki sitten. Asia hoidossa!
Hei,
ilmoittautuisin tuonne joulukuun On-Ramp kurssille, ok?
Ok, vastasin sähköpostiisi! -Essi
Moikka, ilmottautuisin tuonne Joulukuun 010 On-Ramp kurssille. -Kata
Moi, laitoin sähköpostiisi viestin! -Essi
Hei! onko huhtikuulle tulossa on-ramp kurssi? ja milloni ilmottautuminen alkaa?
Hei Karoliina!
Huhtikuulle on tulossa, ilmoittautuminen julkaistaan ensi viikon aikana!
Kovin täydeltä näyttää!
mites toukokuu, olisko silloin tulossa on-ramp-kurssia?
Kyllä todennäköisesti tulee. Ilmoittelemme siitä tässä kevään mittaan